Panda Cloud Antivirus 1.0 väljas!

00IM_onestep_20aniversaryEile nägi ilmavalgust Panda Cloud Antivirus v1.0 Tegemist on "pilvedes" seikleva viirustõrjega, mill kohta on hea tutvustus siin

Tegemist on tootega, mis sobib kasutamiseks ükskõik millise teise arvutiturbe tootega, nagu näiteks viirustõrje.

Tööpõhimõte on järgmine: Suur hulk selle toote kasutajaid moodustavad võrgu, mille kaitse sõltub paljuski sellest, kuidas kogukond viirusi "kogub". Nimelt laetakse kõik kahtlased failid Panda serveritesse ülesse, et neid siis automaatse või käsitsi süsteemiga üle vaadata. "Pilv" tähendab aga seda, et kõik uuendused on koguaeg saadavalt ning neid pole vaja arvutisse eraldi laadida. Neid justkui sajab pilve pealt alla. Piisab vaid internetiühenduse olemasolust ja iga fail kontrollitakse kiiresti läbi. "Pilv" annab teada, kas fail on nakatunud või mitte. Rohkem informatsiooni leiate üleval olevast videost.

 

pandacloudav1

 

pandacloudav2

 

pandacloudav3

 

pandacloudav4

 

 

 

 

Jäta oma kommentaarid

Lisa kommentaar külalisena

0
kasutustingimustega.

Vestluses olevad inimesed

 • Kui mu arvutis on juba AVG Free 9 ; SUPERantispyware ; ZoneAlarm ja nüüd ka Zemana AntiLogger. See juurde oleks vist liialt?

  0 Meeldib Lühike URL:
 • Võiks öelda, et on liiast tõesti.<br />Kuna sul on installeeritud juba korralik tulemüür, hea viirustõrje ja Zemana Antilogger, peaksid olema hästi kaitstud :-)

  0 Meeldib Lühike URL:
 • Külaline - pendel

  windows on ka liiast ... olgugi et tegelikult windowsi kasutajad teevad ära tänuväärse töö turvalisuse alal, seda oma nahal katsetades.

  0 Meeldib Lühike URL: