ESET viirusetõrje tarkvara nüüd saadaval eesti keeles

ESET_vaESET viirusetõrjed ESET NOD32 ja ESET Smart Security on alates 01. detsembrist saadaval eesti keeles. See uuendus muudab tarkvara kasutamise veelgi lihtsamaks meie klientidele. Kõigil, kes on soetanud endale ESET viirusetõrje, on õigus programmi uuendused alla laadida tasuta meie kodulehelt www.eset.ee.
 
Initec OÜ müügijuht Katrin Anniko: „Nüüd saavad meie kliendid kasutada täiendatud eesti ja vene keelset ESET viirusetõrjet, mis muudab kasutamise veelgi lihtsamaks ja mugavamaks. Samuti testiti tarkvara põhifunktsionaalsust ja kasutusmugavust ning programmid töötavad väga hästi. Soovime omalt poolt kõikidele ESET viirusetõrje klientidele head täiendatud tarkvara kasutamist!“
 
Aastal 1992 asutatud ESET on ülemaailmne turvalahenduste tootja ettevõtetele ja eratarbijatele. ESET on teejuhiks proaktiivse ohutuvastuse alal ning on tööstusharus jätkuvalt juhtpositsioonil. ESET-il, mille tooteid müüakse rohkem kui 160 riigis, on ülemaailmse tootmise peakorter Bratislavas, Slovakkias, ning Ameerika ja Kagu-Aasia turustuskeskus San Diegos, Californias. ESET-il on esindused ka Buenos Aireses, Prahas, Krakowis ja ulatuslik ülemaailmne partnerite võrgustik. Eestis esindab ESET’i tooteid Initec OÜ.
 
 
eset_est1
 
Allikas: 3DNews
 
 

Jäta oma kommentaarid

Lisa kommentaar külalisena

0
kasutustingimustega.
  • Ühtegi kommentaari ei leitud