eKaitse tõrjetest 2009

eklogoeKaitse.ee korraldas oma esimese viirustõrjete testi, milles osales 10 meie arvates kõige enam kasutatavat viirustõrjet. Testis oli 50 pahavara (rohkem meeldib öelda pahavara, sest viirus on konkreetne mõiste)

Testitud tooted:  a-Squared Anti-Malware, Avast! Home Editon, AVG Anti-Virus Free Editon, Comodo Internet Security, ESET NOD32 AntiVirus 4, F-Secure Anti-Virus 2010, Kaspersky Anti-Virus 2010, Microsoft Security Essentials, Norton AntiVirus 2010. Täpsemalt saab lugeda juba testi PDF failist. Ootame tagasisidet, nii head kui ka halba!

 

 

Jäta oma kommentaarid

Lisa kommentaar külalisena

0
kasutustingimustega.

Vestluses olevad inimesed

  • Külaline - turvas

    paar pisisoovitust järgmiseks testiks:<br /><br />1) testida võiks ka meetodeid kuidas pahvara sisse tuleb, st webi, eposti, IM ja P2P rakendused, ning kuidas teda sealt käivitatakse<br /><br />2) testida võiks ka Tarkvara mõju süsteemi kasutamisele, st kui palju see normaaltööd aeglustab (failide avamised/sulgemised)<br /><br />3) testida võiks ka ClamAV ja Cisco CSA-d

    0 Meeldib Lühike URL:
  • Külaline - Allan

    Kasutasin pikalt AVG-d,proovisin 1kuu ka MSE-D,täna paigaldsin CIS-i ,leidis kohe esimesel testimisel-kontrollil ca-10kond pahavaralist viirust jne,mida teised lugesid õigeks.Esimene mulje on küll hea.

    0 Meeldib Lühike URL: