eKaitse on uuendatud

eKaitse.ee uus veebileht on lõpuks valmis ja kasutajatele avatud. Kuigu pealtnäha pole justkui midagi muutunud, on veebilet läbinud päris põhjaliku uuenduskuuri. Esiteks otsustasime, et jätame kujunduse sisuliselt samaks, sest seda on lihtne kasutada. Lisaks otsustasime teha ühe suure põhimõttelise muudatuse - viia foorum ja õpetused/ülevaated/artiklid lahku. Sellepärast võib meie foorum tunduda üsna tühi, sest kõik artiklid on kättesaadavad läbi Õpetused & Ülevaated. Muidugi teostasime ka mitmeid teisi muudatusi. Täpsemat ülevaadet uuendustest näed, kui loed edasi...

 
 
Üldiselt on kõige suuremaks uuenduseks see, et veebileht kasutab nüüd kaasaegset veebitarkvara. See tähendab, et muuhulgas Joomla 2.5 platvormile üleminekuga uuendasime ka kõik lisad ning viisime veebilehe üle PHP 5.5 peale. Seetõttu on veebileht palju kiirem, turvalisem ja kindlam tuleviku suhtes. Vahetasime ka foorumi platvormi Kunena vastu, sest tegu on ühe parima Joomla platvormile pühendatud tasuta foorumiga. Sellega seoses pidime vastu võtma raske otsuse - kaotada vanad postitused foorumis. Veel vahetasime ära uudiste kommenteerimise süsteemi, mis on paindlikum ja kasutajasõbralikum.
 
Peale selle uuendasime/vaatasime üle ka kõik meie artiklid. Kahjuks või õnneks otsustasime mõned artiklid üldse eemaldada (need, kus oli tegemist iganenud/arendamise lõpetanud tarkvaraga). Samas aga liitsime omavahel artiklid, millede sisu oli peaaegu sama.
Muidugi võikski jääda siin muudatustest kirjutama, aga mõni asi võib kasutajate leida ka jääda :)
 
Teilt, kallid eKaitse külastajad, sooviksime ainult ühte asja: Palun andke meile teada vigastest veebilehtedest või muudest anomaaliatest seoses uue eKaitse.ee veebilehega. Kõige parem on seda teha läbi "Kontakt" menüü. Lisaks julgustame foorumis/kommentaariumis uuendatud eKaitse.ee kohta arvamust avaldama. Lõppude lõpuks ei tee me seda lehte niivõrd enda tarbeks, kui et teil, kasutajad, oleks siit kerge ja lihtne abi saada. Sellepärast julgustame teid meie suunas kasvõi kriitikanooli pilduma, et me saaksime veebilehte paremaks muuta meie kõigi jaoks.
 
Parimate soovidega,
Lauri ja Marek

Jäta oma kommentaarid

Lisa kommentaar külalisena

0
kasutustingimustega.

Vestluses olevad inimesed