CV Keskus hoiatab õngitsuskirjade eest

gfx442Tööportaali CV Keskus kasutajatele on viimastel päevadel saadetud nn õngitsuskirju, mille eesmärk on saada kirja adressaadilt konfidentsiaalseid andmeid või petta välja raha.
Eelmise nädala jooksul paljudele tööotsijatele saadetud kirja sisuks oli palve kandideerida firma poolt pakutavale töökohale. Kandideerimise võimalusena näidati ainult välismaist telefoninumbrit algusega +43, millele helistamine maksab sadu kroone.

CV Keskus kutsub kõiki oma portaali kasutajaid üles olema äärmiselt tähelepanelik selliste kahtlaste pakkumiste osas. Hoolimata sellest, et kandideerijate arv igale töökohale on suur ja paljud tööotsijad soovivad haarata igast võimalusest tööd saada, tasub kahtluse korral alati kontrollida tööpakkuja tausta, teatab keskus.

Kahtluse korral CV Keskuse tööportaalis avaldatud tööpakkumiste suhtes palutakse saata vastavasisuline info e-posti aadressil: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Praeguseks on kõnealuste õngitsuskirja saatjate kontod blokeeritud ja käib täiendav uurimine.

 

Allikas: Tarbija24

 

 

Jäta oma kommentaarid

Lisa kommentaar külalisena

0
kasutustingimustega.
  • Ühtegi kommentaari ei leitud